Jaki styl płytek wybrać do łazienki?Warto wziąć pod uwagę każdy aspekt, który pomoże uzyskać najlepszy efekt. Na rynku jest dostępny bardzo szeroki wybór płytek, z łatwością każdy znajdzie wymarzony kształt oraz wielkość. Jest tyle opcji, że podczas selekcji można się zgubić i wybór może przysporzyć wielu rozterek. Podczas wyboru dobrym pomysłem jest przemyślenie swoich priorytetów i wiedzieć, że kafelki oraz glazura mają nie tylko funkcję estetyczną, ale również powinny być funkcjonalne. Firma z Otwocka bierze pod uwagę wszystkie potrzeby klienta i przy wsparciu profesjonalisty wspiera w podjęciu najlepszej decyzji. W ofercie oprócz płytek i glazury posiadają także terakotę, znaną już z czasów starożytności i to jawnie pokazuje, że moda wraca. Podobnie jak glazura, gres jest rodzajem płytek ceramicznych, które doskonale pasują do pomieszczeń, takich jak łazienka.

Post powstał w oparciu o informacje ze strony firmy interkeram.pl.

Wybierz to co najlepsze

Każdy klient, podejmując decyzję co wybrać ma wiele wspaniałych opcji, takich jak wzór, materiał oraz kolor. Sklep z Halinowa dokłada wszelkich starań, by jego produkt był solidnie wykonany. Głównym powodem selekcji płytek przez sporą część ludzi jest ich niepodważalna estetyka, która z łatwością może poprawić wygląd każdego wnętrza. Warto zwrócić uwagę na styl wnętrza gdy wybieramy płytki. Jest to kluczowe, ponieważ, dopasowując odpowiednią kolorystykę i wykończenie mamy szansę stworzyć coś ponadczasowego. Jeżeli potrzebujesz optycznie powiększyć wnętrze, to dobrą decyzją będą jasne płytki oraz glazura, jednak, jeśli chcesz dodać klimatu, to zdecyduj się na ciemne.

Co wybrać – glazura czy płytki?

W Sulejówku są dostępne także glazury, które w efekcie końcowym tworzą inny klimat, niż płytki. Ten rodzaj wykończenia powstaje w wyniku zmieszania gliny, piasku i talk. Można się także spotkać z nazwą płytki ceramiczne. Jest to często spotykany sposób na dodatkowe ozdobienie ścian, ponieważ jest oszczędny i długo się utrzymuje oraz tworzy ładny dla oka efekt. Nadają się również do łazienki ze względu na swoje właściwości ochronne przed zamakaniem. Także w tej sytuacji podczas podejmowania decyzji co do kształtu i koloru ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.